Floristické kurzy Moniky Endtové

VLASTORUČNĚ UVÁZAT KVĚTINU ZVLÁDNETE I VY!

A my vám s tím pomůžeme. Květiny jsou naší láskou i denním chlebem a rozhodli jsme se s vámi sdílet naše zkušenosti prostřednictvím floristických kurzů. Ve skupince 3-5 účastníků vás v kurzech naučíme nejen vázat květiny různými způsoby, ale také je správně kombinovat a dobře znát jejich potřeby. Díky malým skupinkám dostane každý svůj prostor, naši pozornost

a péči. Zaujali jsme vás? Vyberte si svůj kurz a přijďte s námi strávit příjemné (nejen) odpoledne se sklenkou vína, spoustou zábavy a hlavně nových floristických dovedností.

Letní kytice

středa 12. června od 18:00 – 20:00

Připravujeme

červenec 2024

CO VÍC A PROČ SE PUSTIT DO VÁZÁNÍ KVĚTIN PRÁVĚ S NÁMI?

Tisíce uvázaných kytic

Tisíce uvázených kytic

tomu už se dá říkat zkušenosti, co myslíte? Květinám se věnuji přes 20 let a pořád mě to baví. Stále mě baví sledovat trendy, učit se něco nového a sdílet se stejně nadšenými lidmi svoje know-how

Učení není mučení

Nejen klasikou je člověk živ

aneb kreativita musí být! Rozdíl mezi schopnou a úspěšnou floristkou tkví právě v kreativitě. Nebojím se kombinovat, zkoušet a vybočovat. A ráda probudím kreativitu i ve vás.

Nejen klasikou

Učení NENÍ mučení

v našem podání je to hlavně zábava. Kurzy probíhají v příjemném prostředí, jsou plné smíchu, zajímavostí, dobrého vína a najde se i něco malého k snědku.

Přejít nahoru