Postup rezervace kurzu


  • Vyplňte rezervační formulář na našem webu, či prověďte rezervaci telefonicky. 
  • Do 24 hodin obdržíte e-mailem odpověď na Vaši registraci do kurzu.
  • Nejpozději 1 měsíc před termínem konání zašlete úhradu na bankovní účet.
  • Zhruba týden před termínem konání od nás obdržíte podrobný informativní e-mail o kurzu (přesné zahájení, dopravní spojení, zázemí, vybavení, parkování atd.)
  • Informaci o přijetí platby automaticky nezasíláme, chcete-li si přijetí platby ověřit, kontaktujte nás, prosíme, e-mailem.

Platba


Podáním přihlášky jste zařazeni do evidence zájemců, místo na kurzu se rezervuje až po ZAPLACENÍ KURZOVNÉHO, a to NEJPOZDĚJI MĚSÍC před datem zahájení kurzu. Výjimku lze domluvit telefonicky na čísle +420 777 570 347.


V případě, že požadujete vystavení faktury, je nutné nám na e-mail zaslat kompletní fakturační údaje, a to obratem po registraci. O požadavku na fakturu nás informujte před platbou, bude Vám zaslán variabilní symbol. V den zahájení kurzu Vám bude faktura předána do vlastních rukou. 


Pro standartní platby bez nutnosti vystavení faktury vyhotovujeme doklad o zaplacení, v takovém případě stačí uvést do zprávy pro příjemce jméno, příjmení a datum kurzu.Stručné obchodní podmínky


Zrušení kurzu ze strany Provozovatele a zrušení účasti Objednatele na kurzu:

  • V případě, že ze strany Dodavatele kurzu (Švestkovic zahradnictví s.r.o., dále jen Dodavatel) dojte ke změně termínu kurzu či zrušení kurzu, bude Objednateli kurzovné vráceno převodem zpět na bankovní účet v plné výši. 
  • V případě, že se Objednatel nemůže kurzu účastnit ze zdravotních důvodů a předloží kopii dokladu od lékaře, může si zvolit náhradní termín objednaného kurzu, nebo jiný kurz nejdéle do 1 roku od data podání přihlášky.
  • Při stornováním přihlášky ze strany Objednatele po termínu uzávěrky kurzů (měsíc před zahájením kurzu) je záloha nevratná. Je možné objednat na kurz místo sebe náhradní osobu, v tomto případě se záloha kompenzuje (převede se na nového objednatele).
  • Přečtěte si prosím pozorně Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů (podle obecného nařízení pro ochranu osobních údajů GPDR).Copyright @ Time2grow.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Přijmout