Jsme tady pro vás 365 dní v roce...


Na poslední chvíli. V neděli. Ve svátek. Na Štědrý den. Víme, že květiny jsou důležité. Pořád. Proto pro vás máme otevřeno 365 dní v roce. A nejen ve Švestkovic zahradnictví, ale i v našem romanticky laděném První Švestkovic květinářství naleznete řezané květiny všeho druhu, hrnkové květiny, svatební servis, netradiční i smuteční kytice, drobné dárkové zboží a dekorativní předměty.

Přijďte k nám a udělat radost sobě i svým blízkým.


Pokud jste zvědavý a chcete se podívat na to, co děláme nasměrujeme vás na náš Facebook či Instagram

Svatební kytice


Svatební den, patří mezi nejkrásnější dny a aby proběhl hladce a bez zbytečného stresu jsme tady pro vás. S vázáním svatebních kytic máme dlouholeté zkušenosti. Veškerá  Vaše přání a představy jsou pro nás výzvou, ne překážkou. Květiny vám zavezeme

v den svatby na vámi určené místo a moc rádi se postaráme o celkovou výzdobu.

Dárkové kytice

Chcete vykouzlit úsměv na tváři ženy? Darujte  kytičku, kytici, pugét… a darujete radost. Potěšit umíme

i muže, třeba květinou s uzeninami nebo cigaretami, doutníky,… Vládneme kreativitou

i elegancí a nebojíme se je použít.

Vánoční kytice a dekorace


Pro jednoho noční můra, pro druhého nejkrásnější období v roce. Ať tak či onak, Vánocům dřív nebo později podlehne každý, stejně jako se každý zamyslí nad tradicemi, které jsou s vánočními svátky neodmyslitelně spjaty. Stejně jako vánoční dekorace, které navozují příjemnou sváteční atmosféru a pomalu dávají vědět, že se konečně blíží dny klidu a pohody, které bychom všichni měli strávit v kruhu rodinném. Ozdobte si společně nejen interiér Vašeho domova, ale i zahradu nebo vnější část domu, která si v tomto svátečním období může dovolit doslova hýřit všemi barvami.

Smuteční dekorace


Smuteční vazba nebo výzdoba pohřbu Vám možná přijde v onen moment jako nepodstatná. Je ale velmi důležitou součástí jakéhokoliv obřadu, kdy se blízcí loučí se zesnulým symbolickým položením květiny. Aranžování pohřbu je záležitostí, která sahá až do historie a je rozšířena po celém světě. Jak tedy vhodnou smuteční výzdobu připravit? Od toho jsme tady my a se vším vám moc rádi poradíme.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Reimanova 1648, 27201 Kladno

IČ: 04038118

DIČ: CZ04038118

Zásady používání cookies

© Copyright. Time2grow.cz

tel.: +420 312 686 186

mobil:+420 606 616 230

e-mail: info@svestkoviczahradnictvi.cz

www.svestkoviczahradnictvi.cz

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Přijmout