Sortiment a služby

Jsme tady pro vás 365 dní v roce...

Na poslední chvíli. V neděli. Ve svátek. Na Štědrý den. Víme, že květiny jsou důležité. Pořád. Proto pro vás máme otevřeno 365 dní v roce. A nejen ve Švestkovic zahradnictví. Od pondělí do soboty jsme i v našem Švestkovic květinářství s kavárnou!

Dárkové kytice

Chcete vykouzlit úsměv na tváři ženy? Darujte  kytičku, kytici, pugét… a darujete radost. Potěšit umíme i muže, třeba květinou s uzeninami nebo cigaretami, doutníky… Vládneme kreativitou i elegancí a nebojíme se je použít!

Svatební kytice

Svatební den, patří mezi nejkrásnější dny a aby proběhl hladce a bez zbytečného stresu jsme tady pro vás. S vázáním svatebních kytic máme dlouholeté zkušenosti. Veškerá  Vaše přání a představy jsou pro nás výzvou, ne překážkou. Květiny vám zavezeme v den svatby na vámi určené místo a moc rádi se postaráme o celkovou výzdobu.

Vánoční kytice a dekorace

Pro jednoho noční můra, pro druhého nejkrásnější období v roce. Ať tak či onak, Vánocům dřív nebo později podlehne každý, stejně jako se každý zamyslí nad tradicemi, které jsou s vánočními svátky neodmyslitelně spjaty. Stejně jako vánoční dekorace, které navozují příjemnou sváteční atmosféru a pomalu dávají vědět, že se konečně blíží dny klidu a pohody, které bychom všichni měli strávit v kruhu rodinném. Ozdobte si společně nejen interiér Vašeho domova, ale i zahradu nebo vnější část domu, která si v tomto svátečním období může dovolit doslova hýřit všemi barvami.

Smuteční dekorace

Smuteční vazba nebo výzdoba pohřbu Vám možná přijde v onen moment jako nepodstatná. Je ale velmi důležitou součástí jakéhokoliv obřadu, kdy se blízcí loučí se zesnulým symbolickým položením květiny. Aranžování pohřbu je záležitostí, která sahá až do historie a je rozšířena po celém světě. Jak tedy vhodnou smuteční výzdobu připravit? Od toho jsme tady my a se vším vám moc rádi poradíme.

Přejít nahoru